Drugie i trzecie miejsce zajęły siostry Natalia i Aleksandra Kałuckie podczas ostatniej w tym roku edycji Pucharu Świata we wspinaczce sportowej w konkurencji „na czas”. To jednak nie koniec wspaniałych wieści, jakie dotarły z Indonezji. Start w Dżakarcie był bowiem „tylko” potwierdzeniem wysokiej i stabilnej formy studentek Akademii Nauk Stosowanych w Tarnowie utrzymywanej przez cały sezon. Zwyciężczynią całego cyklu Pucharu Świata została Aleksandra, a Natalia stanęła na najniższym stopniu podium! Siostry rozdzieliła Amerykanka Emma Hunt. To olbrzymi sukces Sióstr Kałuckich i doskonały prognostyk przed paryskimi Igrzyskami Olimpijskimi w 2024 roku.

Dodajmy, że podopieczne trenera Tomasza Mazura nie były jedynymi reprezentantkami KU AZS ANS Tarnów w Dżakarcie. Po pechowym falstarcie w eliminacjach na 37. miejscu sklasyfikowana została Anna Brożek, a na 22. miejscu udział w ostatniej edycji PŚ zakończył Marcin Dzieński.

W klasyfikacji generalnej Anna Brożek uplasowała się na miejscu 15., a Marcin Dzieński zajął miejsce 12.