Nauczyciele akademiccy Zakładu Chemii rozpoczęli zajęcia laboratoryjne z młodzieżą trzech szkół tarnowskich – Technikum nr 1 w Zespole Szkół Technicznych, II oraz III Liceum Ogólnokształcącego. Podczas pierwszych zajęć uczniowie realizowali cykl tematyczny – planowanie i projektowanie doświadczeń, stawiali hipotezy i uczyli się je weryfikować.
Aktualności
- Poradnik IT dla studentów I roku
- Ostatnie dni rekrutacji na studia
- 3. Dzień Kultur i Języków Obcych (fotorelacja)
- 7. Międzynarodowe Konfrontacje Plakatu Studenckiego (galeria)
- Ruszyła rekrutacja do programu tutoringu akademickiego
- Konferencja „Higiena rany – złoty standard w leczeniu ran”
- Bal Wykładowców, Absolwentów i Przyjaciół Katedry Fizjoterapii (galeria)
- Szansa na studenckie wyjazdy i praktyki w Brukseli
- Studenci AT z dostępem do naukowych baz medycznych
- Nabór na Polsko-Niemieckie Seminarium Prawa Podatkowego
- Konferencja „Zdrowie kobiety i macierzyństwo” (fotorelacja)
- III Dzień Kultur i Języków Obcych






