W związku z obchodami 15 – lecia PWSZ w Tarnowie został przeprowadzony konkurs na studencki film promocyjny PWSZ w Tarnowie pn. „Ja Cię kręcę..”

Do końca marca br. nie tylko studenci, absolwenci ale także pracownicy naszej Uczelni, zgłaszali przygotowane przez siebie filmy. Ocena prac odbywała się dwuetapowo. I etap zakończył się wybraniem najlepszych filmów przez komisję konkursową, która zebrała się 23 kwietnia 2013 r. i pod kierunkiem Przewodniczącego Komitetu Jubileuszowego dr hab. Wacława Rapaka – Prorektora ds. Współpracy i Rozwoju i wybrała spośród 19 nadesłanych filmów, 10, które przeszły do ścisłego finału.

II etap odbył się podczas obchodów Jubileuszu w dniu 17 maja 2013 roku. Wszyscy obecni podczas projekcji mogli oddać swój głos.

Wyniki głosowania:

Miejsce I – Zespół, który wykonał film nr 7 (kod filmu: 7/JCK/2013) , w składzie:

Anna Baran
Anna Bąk
Angelina Bil
Magdalena Ćwik
Agata Curyło

Miejsce II – Zespół, który wykonał film nr 13 (kod filmu: 13/JCK/2013), w składzie:

Maciej Cesarz;
Justyna Białek
Michał Czarnik
Kamil Bajorek
Robert Matura

Miejsce III – Zespół, który wykonał film nr 15 (kod filmu: 15/JCK/2013), w składzie:

Konrad Witek
Tomasz Wójcik
Magdalena Smaga
Dariusz Wilczyński
Wioleta Szymańska

Filmy zakwalifikowane do I etapu konkursu

Grupy z finałowej trójki otrzymały nagrody ufundowane przez firmy: LIBERTY, KNC Global Real Estate, PGNiG Karpacki Oddział Handlowy w Tarnowie. Uroczystego wręczenia nagród dokonali: dr hab. Wacław Rapak, prof. PWSZ – Przewodniczący Komitetu Jubileuszowego oraz pomysłodawczyni wydarzenia mgr inż. Barbara Partyńska-Brzegowy – Zastępca Kierownika Zakładu Ekonomii. Konkurs został zorganizowany przy pomocy firmy IMAV TV oraz Studenckiego Koła Naukowego MANAGER.

Wszystkim uczestnikom dziękujemy za wzięcie udziału w konkursie, a zwycięzcom gratulujemy.