30 maja JM Rektor prof. dr hab. Stanisław Komornicki podpisał porozumienie o współpracy z Akademią Wychowania Fizycznego w Krakowie. Jest to kolejne tego typu porozumienie zawarte przez naszą Uczelnię. Wcześniej podobne umowy zostały zawarte z Uniwersytetem Jagiellońskim i Akademią Górniczo-Hutniczą w Krakowie. 2 czerwca podpisano porozumienie z Uniwersytetem Rolniczym w Krakowie.

Zawarte porozumienia regulują m.in. kwestie współpracy w ramach programów badawczych, doskonalenia i ujednolicania programów nauczania oraz podwyższania kwalifikacji kadry dydaktycznej.

Porozumienie zostało podpisane ze strony Akademii Wychowania Fizycznego przez Rektora dr. hab. prof. nadzw. Andrzeja Klimka. W uroczystości uczestniczyli ze strony PWSZ w Tarnowie Prorektor ds. studenckich dr Józef Węglarz, doc. PWSZ, Dyrektor Instytutu Ochrony Zdrowia prof. dr hab. Ryszard Żarów, Kierownik Zakładu Fizjoterapii dr Janusz Orzech, Kierownik Zakladu Wychowania Fizycznego dr Mariusz Pociecha, Zastępca Kierownika Zakładu Wychowania Fizycznego dr Piotr Kuczek.

Po zlożeniu podpisów na umowach, Rektorzy zwizytowali teren budowy kompleksu sportowo-dydaktycznego realizowanego dla potrzeb Instytutu Ochrony Zdrowia, oceniając postęp prac. Rozmach prowadzonych prac budził podziw Rektora AWF Kraków.

Zobacz galerię zdjęć z wydarzenia >>>