21 marca 2023 r. w ramach Dnia Otwartego Katedry Administracji gościliśmyn uczniów  Zespołu Szkół Licealnych i Technicznych im. Jana Pawła II w Wojniczu oraz  Dyrektor Szkoły mgr Agnieszkę Kapek i  wicedyrektor do spraw ogólnokształcących mgr Małgorzatę Kornaś.

Młodzież ZSLiT spędziła ten dzień wraz ze studentami Katedry Administracji i uczestniczyła w różnych zajęciach: wysłuchała wykładu prof. dr. hab. Piotra Dobosza oraz wykładu dr Anny Gądek, prof. uczelni; obserwowała  ćwiczenia: samoobrona i techniki interwencyjne prowadzone przez mgr. Roberta Wardzałę. Uczniowie zwiedzili kampus ANS w Tarnowie, obejrzeli sale wykładowe i obiekty sportowe.

Najważniejszym punktem spotkania było podpisanie umowy o współpracy pomiędzy Katedrą Administracji ANS i ZSLiT przez JM Rektor ANS dr hab. M. Kołpę, prof. uczelni oraz Dyrektor ZSLiT im. Jana Pawła II mgr Agnieszkę Kapek.