Miło nam poinformować, że uzyskaliśmy zgodę Ministerstwa Edukacji i Nauki na utworzenie kierunku TECHNOLOGIA I ZARZĄDZANIE PRODUKCJĄ.

Wsłuchując się w głosy pracodawców, stworzyliśmy kierunek, na którym można uzyskać kompetencje inżyniera technologa przygotowanego do zarządzania procesami produkcji.

Gwarantujemy ciekawy program studiów praktycznych. Absolwent nowego kierunku będzie specjalistą w dziedzinie zarządzania jakością produkcji materiałów polimerowych, ceramicznych i metalicznych.

Każdy zakład produkcyjny potrzebuje technologów, którzy potrafią zarządzać personelem, logistyką i produkcją, aby móc utrzymać wysoką jakość wyrobów. Nasz nowy kierunek daje możliwość zdobycia nowoczesnego zawodu i otwiera perspektywy na ciekawą, pewną pracę.


Zapraszamy maturzystów: wybierzcie kierunek technologia i zarządzanie produkcją – to kierunek przyszłości, kierunek Waszego jutra!

Rekrutacja podstawowa na studia trwa do 21 lipca. Druga tura rekrutacji potrwa od 17 sierpnia do 15 września, a uzupełniająca od 24 do 26 września.

Wróć do góry