Możliwość pierwszego nurkowania, pokazy strażaków-płetwonurków, prezentacje metod podwodnej rehabilitacji, a nawet koncert i projekcja filmu. Program niedzielnej imprezy, która odbędzie się na krytej pływalnie Państwowej Wyższej Szkoły Zawodowej w Tarnowie jest tyleż bogaty, co niezwykle atrakcyjny. Jak przekonują organizatorzy – Joanna Pajdak-Subry i Paweł Ciesielski, nikt nie będzie się nudzić.

Impreza na basenie rozpocznie się od 10. Wtedy swoje umiejętności zaprezentują strażacy-płetwonurkowie oraz doświadczeni rehabilitanci wykorzystujący w swojej pracy środowisko wodne. Ponadto, chętni będą mogli spróbować swoich sił w nurkowaniu.

Niezwykle atrakcyjnie zapowiada się także spotkanie z Marią Juroszek – Mistrzynią Polski, Europy i świata w armwrestlingu.

Ochłonąć po emocjach pozwoli zaplanowana na samo południe prelekcja poświęcona korzyściom płynącym z nurkowania niepełnosprawnych.

Godzinę później (godz. 13) odbędzie się prezentacja tzw. Metody Halliwicka wykorzystywanej w rehabilitacji.

To jednak nie koniec atrakcji. Na godzinę 14 zaplanowano bowiem koncert Piotra Kity, a na godzinę 15 projekcję filmu produkcji HBO „Deep love”, w której wezmą udział jego bohaterowie.

Impreza odbędzie się już w najbliższą niedzielę, 9 grudnia, początek o godz. 10 w budynku E (kryta pływalnia) PWSZ w Tarnowie.

Wróć do góry