W imieniu Zarządu Lenze-Tarnów Sp. z o. o. zapraszamy studentów Wydziału Politechnicznego na Dzień Otwarty w Lenze-Tarnów, który odbędzie się w dniu 14.10.2022 w godz. 12:30-14:00 w siedzibie firmy: ul. Kochanowskiego 30, Tarnów. Wydarzenie organizowane z okazji z 75-lecia Lenze na świecie ma na celu przedstawienie Firmy i połączone jest ze zwiedzaniem Produkcji, prezentacją produktów oraz zastosowań.

Historia firmy Lenze sięga roku 1947, kiedy to Hans Lenze przejął spółkę handlową „Stahlkontor GmgH Weser”. W Tarnowie spółka pojawiła się blisko pół wieku później, w roku 1996. Koncern Lenze AG powołał wówczas Lenze Tarnów sp. z o.o., przejmując na własność część starszych budynków Zakładów Mechanicznych. Rozpoczęcie produkcji na obróbce odlewów rozpoczęło się natomiast w roku 1997. Przedmiotem działalności spółki jest produkcja i precyzyjna obróbka materiałów żeliwnych, aluminiowych i stalowych detali, montaż przekładni bazowych oraz podzespołów mechanicznych i elektromechanicznych.

Zapraszamy Studentów do odwiedzenia Firmy.
Zgłoszenia prosimy kierować na adres aksamitg@anstar.edu.pl