Wydawnictwo Copernicus Center Press oraz Wyższe Seminarium Duchowne w Tarnowie zapraszają na spotkanie-rozmowę z ks. prof. Michałem Hellerem, dr. hab. Tadeuszem Pabjanem oraz dr. Tomaszem Maziarką. Temat spotkania brzmi: „Człowiek w ewoluującym wszechświecie: Teologia i Nauka”. Spotkanie odbędzie się w czwartek, 21 listopada w Sali Audytoryjnej Jana Pawła II.

Zarówno sam temat rozmowy jak i Prelegenci gwarantują spotkanie na najwyższym intelektualnym i merytorycznym poziomie. Warto podkreślić, że spotkanie ma charakter otwarty, jest więc adresowane do każdego kogo interesują zagadnienia z szeroko rozumianej nauki i teologii.

Spotkanie, którego jednym z celów jest promocja wydanych właśnie przez oficynę CCPress książek ww. Autorów będzie świetną okazją do tego aby nie tylko uzyskać od Gości satysfakcjonujące odpowiedzi na nurtujące pytania, ale także poprosić ich o autograf czy wspólne zdjęcie.

Spotkanie odbędzie się w czwartek, 21 listopada w Sali Audytoryjnej Jana Pawła II w Wyższym Seminarium Duchownym przy ul. Piłsudskiego 6 w Tarnowie. Wstęp jest wolny.

Wróć do góry