Istotą konkursu jest znalezienie najciekawszego pomysłu na zagospodarowanie terenu byłej Strzelnicy Wojskowej na Piaskówce. Pomysły powinny uwzględniać przyrodniczy charakter tego miejsca, wnosić wartość dodaną dla miasta oraz być realistyczne z ekonomicznego punktu widzenia. Udział w konkursie mogą wziąć dwuosobowe zespoły składające się z uczniów szkół średnich lub studentów z Małopolski.

Formularz zgłoszeniowy.

Prace konkursowe powinny mieć formę prezentacji multimedialnej i zawierać następujące elementy:

• opis pomysłu;
  • poglądową wizualizację;
  • plan sytuacyjny (np. w formie mapki na tle zdjęcia satelitarnego bądź innej).

Lokalizacja terenu

Co można wygrać:

Tablet Samsung Galaxy (po jednym dla każdego członka zwycięskiej drużyny)

Terminy:

Termin zgłoszeń – 20 grudnia 2023 r.

Możliwość konsultacji pomysłów z ekspertami (stacjonarnie w siedzibie Izby Przemysłowo Handlowej w Tarnowie w godzinach 9:00-15:00 lub on-line w ustalonej godzinie) – 20, 21, 22, 27, 28, 29 grudnia

Finał konkursu: prezentacja pomysłów przed mieszkańcami Piaskówki i wyłonienie zwycięzcy – 29 grudnia, godz. 18:00

Kontakt do organizatorów: e-mail: iph.tar@gmail.com, tel.: 604 991 273