Szanowni Państwo,

firma będąca właścicielem nowych automatów vendgingowych, które stanęły w kilku budynkach naszej Uczelni zaproponowała przekazanie kart rabatowych dla studentów oraz pracowników Akademii Tarnowskiej. Mają one uprawniać do zniżek w wysokości od 5 do nawet 30 procent (w zależności od asortymentu oraz aktualnej promocji).

Karty nie będą imienne, a ich liczba zależy tylko i wyłącznie od zainteresowania społeczności akademickiej.

CO ZROBIĆ, ABY OTRZYMAĆ KARTĘ?

Do dnia 20 grudnia 2023 roku należy wysłać wiadomość bez treści na adres: kartaszop@atar.edu.pl.

Po zebraniu zamówień 21 grudnia przekażemy informacje o potrzebnej liczbie kart do firmy, która po wyprodukowaniu prześle je do Biura Promocji. Gdy tylko dotrą, poinformujemy, gdzie będą mogli je Państwo odbierać.