Szanowni Studenci, ogłaszamy konkurs architektoniczny na projekt zagospodarowania przestrzeni patio w budynku B Akademii Tarnowskiej przy ulicy Mickiewicza 8.

Zapraszamy Was do wzięcia udziału w kreatywnym procesie projektowania, który ma na celu przekształcenie obszaru w inspirującą strefę spotkań i aktywności.

Wasze pomysły będą kluczowe w nadaniu nowego życia patio. Chcemy, aby stało się ono miejscem, które spełnia potrzeby naszej społeczności akademickiej, stając się bijącym sercem kampusu.

Termin składania prac konkursowych upływa 31 października 2024 roku. Projekty należy przesyłać na adres e-mail: ws@atar.edu.pl

Szczegółowe informacje dotyczące zasad konkursu znajdziecie w Regulaminie.

Wszelkie materiały (w tym wyniki ankiety sprawdzającej preferencje społeczności akademickiej, fotografie i rzuty patio) znajdziecie TUTAJ.