W krakowskiej Tauron Arenie odbył się Festiwal Zawodów organizowany przez Urząd Marszałkowski Województwa Małopolskiego. W imprezie wzięli udział przedstawiciele Wydziału Ochrony Zdrowia Akademii Nauk Stosowanych w Tarnowie.

Od kilku miesięcy trwały przygotowania do jak najlepszego zaprezentowania naszej Akademii. Studenci z kierunków fizjoterapia: Dominik Brończyk, Damian Majerczyk oraz pielęgniarstwo: Natalia Bąk i Magdalena Furtak wraz z opiekunami: dr Ewą Klimek-Piskorz, dr Piotrem Wróblem i mgr Marcinem Góreckim dumnie reprezentowali naszą Uczelnię poprzez pokazy przykładowych ćwiczeń, badań, a także rozmowy z osobami zainteresowanymi ofertą naukową na wymienionych kierunkach.

Województwo Małopolskie już po raz dziewiąty zorganizowało Festiwal Zawodów. Nowoczesne stoiska przygotowane przez uczelnie z Małopolski mają dać młodym ludziom pogląd na możliwości edukacyjne regionu i perspektywy zawodowe.