1 kwietnia 2022 roku odbędzie się Dzień Otwarty w Akademii Nauk Stosowanych. W tym roku będzie on miał charakter hybrydowy. Dla wszystkich zainteresowanych studiami w najchętniej wybieranej uczelni zawodowej w Polsce, oferującej bezpłatne studia, przewidziano spotkania wirtualne oraz stacjonarne. Transmisja programu wirtualnego rozpocznie się o godz. 10:00 na stronie Uczelni, YouTubie oraz Facebooku, spotkania stacjonarne z poszczególnymi wydziałami zgodnie z harmonogramem zamieszczonym poniżej. W trakcie transmisji aktywne będą także wirtualne pokoje, w których porozmawiać będzie można z przedstawicielami każdego z wydziałów Uczelni. Dodatkowo, w holu Budynku E przedstawiciele każdego z wydziałów odpowiadać będą na pytania zainteresowanych studiami.

W ramach części transmitowanej on-line kandydaci na studentów ANS w Tarnowie będą mogli zdobyć komplet informacji odnośnie do oferty dydaktycznej, możliwości stypendialnych, wyjazdów zagranicznych, realizacji sportowych pasji czy studenckich aktywności.  W naszym studiu spotkamy się z przedstawicielami wszystkich wydziałów, niektórych jednostek Uczelni oraz studentami i absolwentami. Chcemy w prosty, ale kompleksowy sposób pokazać, że wybór ANS na miejsce studiów jest wyborem trafnym – wyjaśnia Piotr Kopa, kierownik Biura Promocji ANS w Tarnowie.

W związku z poprawiającą się sytuacją epidemiczną, w tym roku przewidziano także część stacjonarną. Chętni będą mogli zwiedzać najciekawsze miejsca tarnowskiej Uczelni, wziąć udział w licznych pokazach, prezentacjach, wykładach i spotkaniach. Pełny program tych atrakcji prezentujemy poniżej.

PROGRAM CZĘŚCI WIRTUALNEJ, początek o godz. 10:00

  1. Przywitanie, prezentacja programu.
  2. Rozmowa z JM Rektor oraz Przewodniczącą samorządu studenckiego.
  3. Przedstawienie zasad rekrutacji.
  4. Nie martw się o pieniądze – stypendia na wyciągnięcie ręki.
  5. Studiuj za granicą z Erasmusem – proste jak nigdy.
  6. Uczelnia Mistrzów – dołącz do sportowej rodziny AZS ANS.
  7. Prezentacje wydziałów uczelni: Wydział Politechniczny, Wydział Humanistyczny, Wydział Matematyczno-Przyrodniczy, Wydział Sztuki, Wydział Ochrony Zdrowia, Wydział Administracyjno-Ekonomiczny.

LINKI DO WIRTUALNYCH POKOJÓW WYDZIAŁOWYCH

PROGRAM ATRAKCJI STACJONARNYCH

Zapisy do udziału w części stacjonarnej u Pani Marty Marcinkiewicz (m_marcinkiewicz@anstar.edu.pl, 14 6 316 682), dodatkowe informacje – Piotr Kopa (p_kopa@anstar.edu.pl, 14 6 316 588).

Wróć do góry