Rekrutacja czy potwierdzanie efektów uczenia się? Dwie możliwe ścieżki przyjęcia na studia chemiczne w PWSZ w Tarnowie. To Ty decydujesz, którą z nich wybierzesz!

Teraz nie tylko w drodze rekrutacji ale także poprzez potwierdzanie efektów uczenia się możesz zostać przyjęty na studia na kierunkach:

 

  • Chemia – studia I stopnia licencjackie (stacjonarne i niestacjonarne)
  • Chemia stosowana – studia I stopnia inżynierskie (stacjonarne)

Jeśli poza świadectwem dojrzałości posiadasz doświadczenie zawodowe to właśnie na Ciebie czekamy aby potwierdzić efekty uczenia się!

Co to znaczy, że potwierdzasz efekty uczenia się? To oznacza, że specjalnie powołana Komisja sprawdza Twoją wiedzę i umiejętności jakie nabyłeś podczas zdobywania doświadczenia zawodowego i na tej podstawie „zalicza” część zajęć, które zawarte są w programie studiów. W konsekwencji, dzięki doświadczeniu zawodowemu, już na wstępie jesteś bliżej celu 🙂 jakim jest ukończenie studiów chemicznych.

O szczegóły potwierdzania efektów uczenia się możesz dopytać dzwoniąc pod numer telefonu: 14 6316 666. Regulamin potwierdzania efektów uczenia się znaleźć można na stronie:

https://bip-archiwum.pwsztar.edu.pl/file/download/idt/0/id/2426/idfile/4220/namefile/v1.0_641fb3527ae42ee_uchwala_nr_26_2021.pdf

Jeśli nie posiadasz doświadczenia zawodowego to nic straconego! Nasze kierunki chemiczne są o profilu praktycznym! Zatem przygotujemy Cię praktycznie abyś po ukończeniu studiów z łatwością znalazł się na rynku pracy. Ty jedynie weź udział w rekrutacji 🙂

Wszelkie informacje na temat oferty dydaktycznej Katedry Chemii PWSZ w Tarnowie oraz szczegóły procesu rekrutacji znaleźć można na stronie:

https://pwsztar.edu.pl/rekrutacja-na-studia-rozpoczeta-to-propozycja-dla-ciebie/?param=CH

Wróć do góry