Z ogromną radością informujemy, że student I roku Chemii został Ambasadorem Marki Grupa Azoty i w rocznym programie będzie reprezentował Grupę Azoty w środowisku akademickim.

Do programu Ambasador Marki Grupa Azoty zgłosiła się liczna grupa studentów i doktorantów polskich uczelni wyższych, zainteresowanych rozwojem zawodowym w sektorze przemysłowym.  Pan Dominik Zdzieszyński znalazł się w gronie 6 wybranych Ambasadorów Marki Grupa Azoty w roku akademickim 2021/2022.

Ambasadorzy, w trakcie rocznego programu, będą promować  markę Grupa Azoty wśród studentów i doktorantów, a także wspierać Grupę przy organizacji warsztatów i seminariów, które mogą spotkać się z zainteresowaniem środowiska akademickiego. Uczestnicy programu będą mieli możliwość udziału w spotkaniach z pracownikami szczebla menadżerskiego poszczególnych spółek, będę mogli również liczyć na wsparcie w realizacji autorskich projektów związanych z tematyką branży nawozowo-chemicznej. Ambasadorowie otrzymają miesięczne wynagrodzenie, a najlepsi będą mogli ubiegać się o płatne staże w Grupie Azoty.

Z pewnością roczna współpracy z Grupą Azoty będzie dla Pana Dominika wyjątkowym doświadczeniem.

Ambasadorami Marki Grupa Azoty w roku akademickim 2021/2022 zostali:

• Dominik Zdzieszyński (Chemia PWSZ Tarnów) i Jakub Kusiński (AGH) – wybrani przez Grupę Azoty S.A. Tarnów,
  • Kamila Splinter (ZUT) i Dawid Stanek (Akademia Morska) – wybrani przez Grupę Azoty Police,
  • Alicja Głaszczka (Politechnika Warszawska) – wybrana przez Grupę Azoty Puławy
  • Damian Kułakowski (Politechnika Wrocławska) – wybrany przez Grupę Azoty Kędzierzyn

foto: archiwum prywatne Grupy Azoty