Klub Uczelniany Akademickiego Związku Sportowego ANS w Tarnowie zaprasza studentów wszystkich specjalności do uczestnictwa w zajęciach sportowych następujących sekcji: piłki siatkowej, koszykówki, pływania, futsalu, wspinaczki, piłki ręcznej, lekkiej atletyki, ergometru wioślarskiego, trójboju siłowego i e-sportu. Poszukiwani są również sympatycy tenisa stołowego, szachów, narciarstwa oraz snowboardu!

Szczegółowe informacje na temat dni i godzin w których odbywać się będą zajęcia sekcyjne znajdują się TUTAJ >>>

Przypominamy jednocześnie, że warunkiem uczestnictwa w zajęciach sekcyjnych AZS jest posiadanie aktualnej legitymacji członkowskiej AZS. Informacje szczegółowe na temat sekcji oraz uzyskania lub zaktualizowania legitymacji AZS można znaleźć w odpowiednich działach (sekcje, członkostwo) oraz u prowadzących poszczególne sekcje lub podczas zajęć z wychowania fizycznego.

Zachęcamy również osoby trenujące inne dyscypliny sportu do zgłaszania tego faktu u prowadzących zajęcia z wychowania fizycznego. Istnieje możliwość reprezentowania Uczelni w zmaganiach w ramach Akademickich Mistrzostw Polski w pozostałych dyscyplinach np. szachach, brydżu, kolarstwie górskim, tenisie stołowym, tenisie ziemnym, narciarstwie, snowboardzie itp.

Zapraszamy do polubienia profilu FB Klubu Uczelnianego!

Więcej na STRONIE AZS.