28 maja 2020 roku zakończyły się zajęcia on-line w obszarze języka angielskiego realizowane w ramach projektu pn. Małopolska Chmura Edukacyjna – nowy model nauczania, dofinansowanego z Europejskiego Funduszu Społecznego.

Dzięki zdalnej formie zajęcia mogły być kontynuowane nawet po zawieszeniu regularnych zajęć w szkołach i na uczelniach. Zajęcia prowadzone przez dr. Grzegorza Nawrockiego, dr. Grzegorza Cebrata i mgr Annę Stefanowicz-Kocoł umożliwiły uczniom piętnastu szkół średnich Małopolski nie tylko podniesienie kompetencji językowej ale również poszerzenie wiedzy z zakresu kultury i historii krajów anglojęzycznych.

Małopolskie Centrum Przedsiębiorczości ogłosiło termin naboru wniosków dla szkół średnich o dofinansowanie działań MCHE w roku szkolnym 2020/2021. Szczegółowe informacje dostępne są TUTAJ.

Beneficjentem projektu jest Województwo Małopolskie – Urząd Marszałkowski Województwa Małopolskiego, Departament Edukacji Kształcenia Ustawicznego. Państwowa Wyższa Szkoła Zawodowa w Tarnowie jest partnerem projektu.