Małopolska Chmura Edukacyjna realizowana przez Akademię Nauk Stosowanych w Tarnowie poszerza ofertę o nowy, medyczno-społeczny obszar zawodowy. To drugi, po elektryczno-elektronicznym obszar, za który odpowiada nasza Uczelnia w komponencie zawodowym MChE.

Serdecznie zapraszamy uczniów małopolskich szkół średnich uczestniczących w komponencie zawodowym Małopolskiej Chmury Edukacyjnej do wzięcia udziału w ciekawych spotkaniach z uczelnią. Kadra naukowo-dydaktyczna Akademii Nauk Stosowanych w Tarnowie przygotowała specjalną ofertę w obszarze medyczno-społecznym. Miło nam będzie gościć młodzież dociekliwą, szukającą odpowiedzi na pytania związane choćby ze zdrowym stylem życia, sposobami radzenia sobie ze stresem i negatywnymi emocjami. Startujemy 20 marca od przypomnienia zasad udzielania pomocy przedmedycznej. To zawsze ważny temat. Naucz się rozpoznawać stany nagłego zagrożenia zdrowotnego i podejmować właściwe działania.

Możliwość dołączenia do Spotkania na dotychczasowych zasadach realizowanych w innych obszarach zawodowych poprzez: fizyczny udział w szkole w sali ze sprzętem chmurowym, wykorzystanie (indywidualnie) platform join.mche.edu.pl, czy webex, a także (offline) odtworzenie utrwalonego spotkania udostępnionego na platformie portal.mche.edu.pl.

Spotkajmy się w pokoju numer 16631

Nie jesteś jeszcze w żadnym obszarze zawodowym MCHE – dołącz do obszaru medyczno-społecznego.

Harmonogram zajęć w obszarze medyczno-społecznym