19 kwietnia startuje Akademia Biznesu Izby Przemysłowo-Handlowej. Z projektu mogą skorzystać wszyscy. Szczególnie cenny może okazać się dla młodych osób chcących poszerzyć swoją wiedzę z zakresu zakładania i prowadzenia działalności gospodarczej.

Akademia Biznesu IPH to cykl darmowych warsztatów i spotkań sieciujących, w ramach których poznasz podstawy prowadzenia i rozwijania działalności gospodarczej. Warsztaty wyposażą cię w wiedzę dotyczącą m.in kształtowania wizerunku i marki, podstaw modelowania biznesowego oraz tworzenia strategii biznesowych. Dowiesz się, jak dopasowywać rozwiązania technologiczne do swoich potrzeb. Podczas spotkań networkingowych poznasz lokalnych przedsiębiorców, którzy odnieśli sukces w swoich branżach. Opowiedzą o swojej drodze do obecnej pozycji rynkowej, a także podzielą się swoimi spostrzeżeniami i radami z przyszłymi przedsiębiorcami. Finałowym akcentem będzie hackaton dla uczestników projektu, zorganizowany w ramach targów innowacyjności iTAR

Pierwsze spotkanie warsztatowe odbędzie się 19.04 o godzinie 14:00 w sali C06 Akademii Nauk Stosowanych w Tarnowie. Poprowadzi go Eliza Voss – specjalistka ds. komunikacji społecznej, twórczyni marki Symbiosis.

Terminy kolejnych spotkań:

  • 25.04 – warsztat: modelowanie biznesowe (ANS w Tarnowie, sala C06);
  • 09.05 – warsztat: budowanie strategii biznesowej i prototypowanie (ANS w Tarnowie, sala C06);
  • 16.05 – pierwsze spotkanie sieciujące (restauracja – miejsce zostanie podane później);
  • 30.05 – drugie spotkanie sieciujące (restauracja – miejsce zostanie podane później);
  • 05.06 – Hackaton (Aula Izby Przemysłowo-Handlowej w Tarnowie).

Wszystkie warsztaty stanowią cykl. Osoby, które wezmą udział w przynajmniej 4 wydarzeniach części I, otrzymają certyfikat uczestnictwa i będą mogły wziąć udział w hackathonie wieńczącym warsztaty, polegającym na drużynowym przygotowaniu modelu biznesowego. Dla wszystkich uczestników hackathonu przewidziano certyfikaty uczestnictwa, a najlepszego zespołu – nagrody rzeczowe.

Udział jest bezpłatny. Zapisy na wydarzenia telefonicznie, mailowo lub przez formularz: https://forms.gle/dVBjb96kmJb4dCKXA

Wróć do góry