Zapraszamy studentów Wydziału Politechnicznego na spotkanie z firmą Tauron Dystrybucja S.A. Oddział w Tarnowie pod hasłem „O nas i z nami” w najbliższą środę 22.05.2024r. o godz. 12:30 w sali C06. Nasi Partnerzy zaprezentują swoją jednostkę, opowiedzą o procesie rekrutacyjnym, wymaganiach stawianym kandydatom do pracy. Będzie możliwość bezpośredniego kontaktu i zadawania pytań osobom kierującym Wydziałem Personalnym, czy Wydziałem Automatyki i Telemechaniki.

Serdecznie zapraszamy.

Przedstawiamy także Program letnich praktyk studenckich w TAURON Dystrybucja S.A w ramach którego przyjmowani są studentki i studenci na miesięczne (niepłatne) praktyki w lipcu lub w sierpniu podczas, których będą mieli możliwość:

– zdobycia pierwszych doświadczeń zawodowych,
– pracę pod opieką doświadczonych specjalistów,
– szansę na wykorzystanie własnych pomysłów i rozwiązań w środowisku pracy,
– udziału w szkoleniach stacjonarnych i online prowadzonych przez trenerów ATW i prelegentów,
– możliwość korzystania z platformy e-learningowej,
– możliwość poznania urządzeń i specyfiki pracy w terenie.

Szczegóły akcji są dostępne na stronie www: https://www.tauron-dystrybucja.pl/o-spolce/dla-studentow/praktyki-studenckie/program-letnich-praktyk oraz na plakacie.

Bezpośredni link do ofert praktyk w ramach Programu letnich praktyk studenckich: Oferty pracy | TAURON Dystrybucja (tauron-dystrybucja.pl)