Serdecznie zapraszamy na spotkanie organizowane przez Bibliotekę Uczelnianą z tarnowskim pisarzem – Piotrem Lianą, autorem książek: „Persona non grata”, „Echo serca”, „Test tolerancji”. Spotkanie odbędzie się 6 czerwca o godz. 13.15 w Czytelni Głównej Biblioteki ANS.

Piotr Liana – magister farmacji, absolwent Collegium Medicum Uniwersytetu Jagiellońskiego, ukończył studia podyplomowe z zakresu prawa dowodowego na Wydziale Prawa i Administracji UJ. Uczestnik konferencji naukowych, brał udział w badaniach nad mutagennością. Żyje po to, żeby jeść. W wolnych chwilach ucieka z escape roomów, rozwiązuje zagadki, karmi zmysły wszystkimi dziedzinami sztuki. Lubi zmagać się z trudnymi tematami, bawią go ironia i czarny humor. Uczestniczył w kursach „Druga strona kryminalnej fikcji „realizowanych pod auspicjami Maszyny do Pisania. W 2015 roku zadebiutował powieścią Persona non grata. Pochodzi z Gorlic, obecnie mieszka w Tarnowie.