Rada Uczelniana Samorządu Studentów Państwowej Wyższej Szkole Zawodowej w Tarnowie zaprasza do wzięcia udziału w IV Tarnowskim Przeglądzie Muzycznym, który odbędzie się 6 kwietnia 2018 w murach PWSZ.

Przegląd adresowany jest do zespołów muzycznych grających wszystkie gatunki szeroko pojętej muzyki młodych (rock, alternatywa, itp.). Uczestnikami konkursu mogą być zespoły wokalno-instrumentalne, w których skład wchodzi przynajmniej jeden uczeń ze szkoły ponadgimnazjalnej, student lub absolwent PWSZ w Tarnowie.

Rejestracja uczestników rusza już w najbliższy poniedziałek 12 marca i potrwa do 26 marca. Karty zgłoszenia wraz z demem i zdjęciem zespołu należy przesłać na adres: russpwsztar@gmail.com. Spośród nadesłanych zgłoszeń komisja konkursowa wybierze 5 zespołów, które wystąpią już 6 kwietnia podczas IV Tarnowskiego Przeglądu Muzycznego. Zespoły oceniać będzie profesjonalne Jury, w skład którego wchodzą tarnowscy muzycy, pracownicy instytucji kultury oraz osoby związane na co dzień z muzyką.

Wydarzenie zostało objęte patronatem honorowym przez JM Rektor Państwowej Wyższej Szkoły Zawodowej w Tarnowie dr hab. inż. Jadwigę Laskę, prof. PWSZ, a także przez Starostę Powiatu Tarnowskiego Pana Romana Łucarza.

Stawka Przeglądu jest wysoka – zwycięzca wystąpi na scenie głównej Juwenaliów Tarnowskich 2018. Oprócz tego, wszystkie zespoły, które będą brały udział w przeglądzie mają zagwarantowany występ podczas wydarzeń towarzyszących tegorocznym Juwenaliom. Dla zespołów przygotowaliśmy także atrakcyjne nagrody: pierwsze 3 zespoły otrzymają vouchery na zakupy do sklepu muzycznego „Sonic” w Tarnowie – ufundowane przez Starostwo Powiatowe w Tarnowie, natomiast wszyscy uczestnicy przeglądu otrzymają wejściówki do kina, teatru, vouchery na paintball, czy zniżki do studia nagrań.

Serdecznie zapraszam lokalne zespoły do udziału w przeglądzie. Będzie to doskonała okazja do zdobycia cennych doświadczeń nie tylko muzycznych, ale także i scenicznych. Wierzę, że będzie to szansa dla młodych twórców – być może jeszcze tych nieodkrytych, na zaprezentowanie swoich talentów przed szerszą publicznościąmówi Ewa Judasz z Rady Uczelnianej Samorządu Studentów – koordynator wydarzenia.

Bliższe informacje na temat wydarzenia można znaleźć na stronie: http://www.facebook.com/przegladmuzyczny/ .

Wróć do góry