Za nami kolejna edycja targów, w której pierwsze skrzypce zagrały energetyka, elektrotechnika i odnawialne źródła energii. Od 30 do 31 marca w Targach Kielce odbyło się setki spotkań i rozmów na temat efektywnego zarządzania energią. Ofertę ponad 150 firm z Polski i świata poznało ponad 4,5 tysiąca zwiedzających, wśród nich studenci kierunku Elektrotechnika z Instytutu Politechnicznego PWSZ w Tarnowie. Tematem przewodnim XIX Międzynarodowe Targi Energetyki i Elektrotechniki ENEX oraz XIV Targi Odnawialnych Źródeł Energii ENEX Nowa Energia było wytwarzanie, przesyłanie i dystrybucja energii, jej użytkowanie i metody oszczędzania oraz systemy ciepłownicze i wytwarzanie ciepła.
Aktualności
- Poradnik IT dla studentów I roku
- Ostatnie dni rekrutacji na studia
- Pożegnanie absolwentek i absolwentów pielęgniarstwa 2026 (galeria)
- Doktorat Pana Bartosza Molczyka- absolwenta i wykładowcy Akademii Tarnowskiej
- Dwie imprezy, trzy osoby i trzy deklaracje, ale jeden cel
- Pożegnanie absolwentek pedagogiki przedszkolnej i wczesnoszkolnej (galeria)
- Przepustka do globalnej nauki i międzynarodowej kariery
- Pierwsza publikacja naukowa Kierunku Lekarskiego Akademii Tarnowskiej!
- Ruszył nabór do Młodzieżowej Rady Klimatycznej IV kadencji
- Absolwenci Akademii Tarnowskiej skuteczni na rynku pracy – nowe dane MNiSW
- Konferencja „Wyzwania współczesnej diabetologii” (fotorelacja)
- Konferencja „Rok 1846. Jan Tyssowski i nierozpamiętani bohaterowie”