Rozpoczęła się rekrutacja do XIX edycji Akademii Liderów Rynku Kapitałowego,  intensywnego dwutygodniowego programu szkoły letniej prowadzanego przez menadżerów z czołowych polskich firm. Po jego zakończeniu na alumnów czekają propozycje 6-miesięcznej pracy lub kilkumiesięcznego stażu oraz dalsza ścieżka rozwoju.

Program przeznaczony jest dla najlepszych studentów i absolwentów do 27 roku życia, chcących rozwijać się zawodowo w obszarach budowy strategii, analiz, M&A i rynku kapitałowego, a docelowo – pracować dla najlepszych podmiotów w wybranej branży. Kandydaci powinni posiadać szeroką wiedzę dotyczącą rynku finansowego.

Rekrutacja trwa do 3 marca 2024 r. i przebiega w 3 etapach:

  • Wysłanie formularza rejestracyjnego,
  • Case study,
  • Rozmowy rekrutacyjne.

Kryteria przyjęcia definiuje tzw. PAGA FACTOR, czyli:

  • zdolności przywódcze;
  • odwaga, ​przedsiębiorczość i pracowitość​ oraz nastawienie na ciągłe  doskonalenie;
  • pasja, wartości Pagi oraz chęć zaangażowania jako alumn w rozwój społeczności Fundacji;
  • wyróżniające się kompetencje twarde w danej dziedzinie.

Organizatorem Akademia Liderów Rynku Kapitałowego jest Fundacja Lesława A. Pagi, będąca od ponad 20 lat platformą kształtującą oraz łączącą pokolenia liderów, którzy swoimi działaniami, pasją oraz wartościami budują lepsze jutro. W centrum działań Fundacji są wyjątkowe, młode talenty – przyszli liderzy. Poprzez udział w programach liderskich Fundacja wspiera także w długoterminowym rozwoju oraz budowie silnego i szerokiego networku. 

Fundację założyła Ewa Paga, żona Lesława Pagi, która wraz z córką Pauliną bierze aktywny udział w wypełnianiu misji Fundacji.

Więcej informacji na stronie: www.paga.org.pl/akademia-liderow-rynku-kapitalowego

Wróć do góry