W dniach 22 – 25 listopada 2011 r. W tarnowskiej PWSZ gościć będzie Profesor Ilmo Anttila z Wydziału Pielęgniarstwa, Politechniki w fińskiej Kokkoli (Nursing Department, Keski-Pohjanmaan Ammattikorkeakoulu – Mellersta Österbottens Yrkeshogskola, Kokkola, Finlandia).

PWSZ w tarnowie współpracuje z fińską uczelnią od 2006 roku. Wielu studentów wyjeżdżało na studia do Kokkoli w ramach programu Erasmus. W zimnej Finlandii spotykali się zawsze z bardzo ciepłym przyjęciem! W czasie pobytu w Tarnowie zaplanowano zajęcia i wykłady dla tarnowskich studentów, które poprowadzi Prof. Anttila. Profesor zwiedzi również Instytut Ochrony Zdrowia oraz placówki dydaktyczne i szpitale z którymi współpracuje Zakład Pielęgniarstwa.

W środę 23 listopada 2011 zapraszamy wszystkich zainteresowanych na spotkanie z Profesorem Ilmo Anttila oraz otwarty wykład w języku angielskim “Finland – society, culture and education. Presentation of University in Kokkola and study system in Finland for nurses”

23 listopada 2011 r.
Aula C017, budynek Centrum Nowoczesnych Technologii