Filmy, wykłady, prezentacje, rozmowy – tak w telegraficznym skrócie wyglądać będzie Wirtualny Dzień Otwarty w Państwowej Wyższej Szkole Zawodowej w Tarnowie. Impreza ta będzie doskonałą okazja, by zapoznać się z aktualną ofertą dydaktyczną Uczelni, sprawdzić, jak łatwo zdobyć stypendialne wsparcie, dowiedzieć się, jak wygląda studenckie życie po zajęciach, czy w końcu przekonać się dlaczego PWSZ w Tarnowie jest od sześciu lat najchętniej wybieraną wyższą szkołą zawodową w Polsce – wg oficjalnych danych Ministerstwa Edukacji i Nauki. Zapraszamy w piątek 16 kwietnia od godz. 10, ale wszystkie materiały będą dostępne również po zakończeniu imprezy. To oznacza, że każdy zainteresowany studiami w Tarnowie może samemu wybrać czas i miejsce spotkania z wykładowcami, studentami i absolwentami PWSZ.

Epidemia wymusiła na nas zmianę formuły Dnia Otwartego. Skoro wydarzenie odbędzie się w sieci, to pomyśleliśmy, że przygotujemy imprezę tak, aby każdy sam mógł zdecydować, kiedy weźmie udział w Dniu Otwartym – tłumaczy Piotr Kopa, kierownik Biura Promocji PWSZ.Oczywiście zapraszamy do oglądania w piątek 16 kwietnia, bo wtedy będzie możliwość zadawania pytań na żywo, ale jeśli ktoś nie da rady tego dnia – nic straconego! Pracownicy odpowiedzialni za wsparcie kandydatów na studia czekają codziennie na telefony, maile, wiadomości wysyłane za pośrednictwem popularnych komunikatorów – dodaje.

Wszelkie potrzebne informacje znaleźć można oczywiście także na głównej stronie internetowej Uczelni oraz specjalnej stronie dla kandydatów.

Serdecznie zapraszam do nas. Jesteśmy nie tylko najstarszą, największą i najchętniej wybieraną PWSZ w Polsce. Dzięki systematycznemu rozwojowi proponujemy ponad 20 kierunków studiów pierwszego i drugiego stopnia, przyjazne i łatwo dostępne wsparcie stypendialne oraz możliwość rozwoju i ciekawego spędzania czasu także poza zajęciami – mówi Rektor PWSZ w Tarnowie, dr hab. Małgorzata Kołpa, prof. Uczelni.

Dokładny program Dnia Otwartego, który odbędzie się w piątek 16 kwietnia, opublikujemy niebawem.

Transmisję oglądać będzie można poprzez stronę internetową Uczelni oraz na platformie YouTube.

Dodajmy na koniec, że tegoroczny nabór podstawowy rozpocznie się 1 czerwca i potrwa do 16 lipca, a dodatkowy zaplanowano w dniach 1-17 września. Tradycyjnie odbędzie się z wykorzystaniem systemu Elektronicznej Rejestracji Kandydatów, dzięki czemu wszelkich formalności można dopełnić zdalnie. Szczegóły na stronie kandydat.pwsztar.edu.pl.

SZCZEGÓŁY
Data i godzina: 16 kwietnia 2021, 10:00