Zakład Ekonomii, Studenckie Koło Naukowe Manager serdecznie zaprasza na VI Konferencję Studenckich Kół Naukowych pt:

„Ubezpieczenia społeczne dawniej i dziś”

Konferencja odbędzie się dnia 5 maja 2017 roku, w auli PWSZ w Tarnowie (sala C 017). Jej celem jest wymiana poglądów, prezentacja doświadczeń oraz szerzenie wiedzy na temat ubezpieczeń społecznych w ujęciu retro- i prospektywnym.

Konferencja jest skierowana do nauczycieli akademickich, przedstawicieli samorządu terytorialnego i administracji rządowej współpracujących z uczelniami zawodowymi, praktyków, a przede wszystkim do studentów zrzeszonych w kołach naukowych i wszystkich osób zainteresowanych tematem ubezpieczeń społecznych.

Planowany jest również konkurs – prelegenci, którzy najlepiej opracują i wygłoszą referat, otrzymają nagrody.

Ramowy plan konferencji

Komitet Naukowy: