Zakład Ekonomii PWSZ w Tarnowie oraz Studenckie Koło Naukowe „Manager” mają zaszczyt zaprosić na V Ogólnopolską Konferencję Studenckich Kół Naukowych pt.:

„Możliwości wykorzystania potencjału turystycznego i kulturowego w rozwoju regionalnym”

Celem Konferencji jest wymiana poglądów, prezentacja doświadczeń, integracja z sektorem turystycznym i hotelarskim oraz poszerzenie wiedzy na temat znaczenia turystyki w stymulowaniu rozwoju regionów w Polsce.

W Konferencji będą brały udział Państwowe Wyższe Szkoły Zawodowe z całej Polski. Konferencja jest skierowana do nauczycieli akademickich, przedstawicieli samorządu terytorialnego i administracji rządowej współpracujących z uczelniami zawodowymi, praktyków, a przede wszystkim do studentów zrzeszonych w Kołach Naukowych i wszystkich osób zainteresowanych rozwojem turystycznym i kulturowym. Szczegółowy program Konferencji zostanie ogłoszony w późniejszym terminie, po zakończeniu procesu rejestracji.

Komitet Naukowy:

Komitet Organizacyjny: