PAŃSTWOWA WYŻSZA SZKOŁA ZAWODOWA
W TARNOWIE

Wykładowcy oraz studenci Zakładu Filologii Polskiej PWSZ w Tarnowie

zapraszają

do udziału w Tygodniu Ekonomii Społecznej w ramach Światowego Tygodnia Przedsiębiorczości

16 listopada 2016 r. , godz. 10.00

Centrum Nowoczesnych Technologii PWSZ w Tarnowie, ul. Mickiewicza 8, s. C 006

W programie:

W roli mówców wystąpią studenci filologii polskiej pierwszego i drugiego stopnia naszej Uczelni. Wśród gości specjalnych, którzy zasiądą w tak zwanej Loży Mędrców i podzielą się swoimi wrażeniami z debaty znajdą się m.in. Tomasz Kita – prezes zarządu Fundacji im. Jana Hetmana Tarnowskiego i Rafał Bednarczyk – Dyrektor Biura Korporacyjnego Zarządzania Personelem Grupa Azoty.

Warsztaty i debata oksfordzka są częścią Tygodnia Ekonomii Społecznej organizowanego przez Regionalny Ośrodek Pomocy Społecznej w Krakowie we współpracy z Fundacją im. Hetmana Jana Tarnowskiego i Stowarzyszeniem eMAGRA w czasie Światowego Tygodnia Przedsiębiorczości.

SZCZEGÓŁY
Data i godzina: 16 listopada 2016, 09:00