„Spotkanie po latach” – pod takim hasłem, już w środę, 15 maja odbędzie się turniej piłki ręcznej z udziałem pracowników, absolwentów oraz studentów Akademii Tarnowskiej. Zmagania są jedną z imprez organizowanych w ramach obchodów 25-lecia KU AZS AT.

W turnieju wezmą udział absolwenci AT, którzy przez ostatnie 25 lat reprezentowali Uczelnię zdobywając dla niej medale (trzy brązowe w klasyfikacji typów uczelni oraz jeden brązowy w klasyfikacji ogólnej AMP).

– Na parkiet wybiegną również pracownicy oraz studenci, którzy obecnie reprezentują naszą Uczelnię – dodaje Przemysław Markowicz, pomysłodawca turnieju.

Turniej odbędzie się w środę, 15 maja, początek pierwszego meczu o godz. 19 w hali sportowej AT. Wstęp jest wolny.

SZCZEGÓŁY
Data i godzina: 15 maja 2024, 19:00