Zakład Ochrony Środowiska Państwowej Wyższej Szkoły Zawodowej w Tarnowie pragnie zaprosić studentów do wzięcia udziału w  konferencji pt. „Odnawialne źródła energii i ochrona przyrody w działalności studenckich kół naukowych” organizowanej w dniach 10 – 12 marca 2016 roku w  Państwowej Wyższej Szkole Zawodowej w Tarnowie.

Tematyka publikacji ma dotyczyć szeroko pojętej ochrony środowiska, preferowane będą tematy z następującego zakresu:

Patronami wydarzenia są :

Niniejsze wydarzenie związane jest z norweskim projektem pt. Implementacja specjalności „Odnawialne źródła energii i gospodarka odpadami” oraz „Ochrona i gospodarowanie przyrody” realizowanym przez pracowników Zakładu Ochrony Środowiska PWSZ w Tarnowie.

Konferencja jest bezpłatna, o kwalifikacji kandydata decyduje kolejność zgłoszeń.

Ważne terminy:
18-01-2016 r. – 18.02.2016 r. – zgłoszenie chęci udziału w wydarzeniu wraz z tematem wystąpienia
18.02.2016 r. – 25.02.2016 r. – informacja na temat przyjęcia tematu
25.02.2016 r. – 05.03.2016 r. – nadsyłanie abstraktów (Wzór abstraktu)

Podczas konferencji zgłoszone i przyjęte abstrakty zostaną wydane w materiałach konferencyjnych. Istnieje również możliwość publikacji pełnego artykułu w recenzowanej monografii pokonferencyjnej PWSZ w Tarnowie, którą autorzy otrzymają w momencie publikacji. Warunkiem publikacji jest złożenie artykułu wraz  z jedną recenzją najpóźniej do dnia 31.03.2016 r.

SZCZEGÓŁY
Data i godzina: 09 marca 2016, 23:00