Po raz kolejny tarnowską PWSZ odwiedzą studenci niemieccy z uczelni Bildungszentrum der Finanzverwaltung in Konigs Wusterhausen. Goście przybęda do Tarnowa – 26 września w godzinach wieczornych.

Następnego dnia – 27 września w Sali Senackiej PWSZ w Tarnowie o godzinie 10.00 rozpocznie się seminarium poświęcone zagadnieniom opodatkowania dochodu i nieodpłatnego nabycia majątku przez osoby fizyczne, w którym udział wezmą Władze Uczelni, studenci, zaproszeni Goście. Serdecznie zapraszamy wszystkich zainteresowanych do udziału w seminarium.

W kolejnych dwóch dniach 28-29 września – goście z Niemiec poznawać będą polskie zabytki i kulturę – miasto Kraków ( w tym Muzeum Schindlera, Wawel ) oraz Kopalnię Soli w Wieliczce i zamek w Nowym Wiśniczu.

Pożegnanie niemieckiej delegacji zaplanowane jest na 30 września br.