V-Konferencja_loresInstytut Administracyjno – Ekonomiczny, Zakład Ekonomii oraz Studenckie Koło Naukowe MANAGER mają zaszczyt zaprosić na V Ogólnopolską Konferencję Studenckich Kół Naukowych Możliwości wykorzystania potencjału turystycznego i kulturowego w rozwoju regionalnym, która odbędzie się dnia 6 kwietnia 2016 roku w Auli PWSZ w Tarnowie (sala C017) o godzinie 10:00.

Celem Konferencji jest wymiana poglądów, prezentacja doświadczeń, integracji z sektorem turystycznym i hotelarskim oraz poszerzenie wiedzy na temat znaczenia turystyki dla rozwoju regionów w Polsce. Konferencja jest skierowana do nauczycieli akademickich, przedstawicieli samorządu terytorialnego i administracji rządowej współpracujących z uczelniami zawodowymi, praktyków, a przede wszystkim do studentów zrzeszonych w Kołach Naukowych i wszystkich osób zainteresowanych rozwojem turystycznym i kulturowym.

Uroczystego otwarcia Konferencji, o godz. 10.00, dokona JM Rektor dr hab. inż. Jadwiga Laska, prof. PWSZ, obrady zainauguruje Marcin Pałach Dyrektor Tarnowskiego Centrum Informacji wykładem „Zarządzanie informacją turystyczną należącą do regionalnej sieci „it” na przykładzie Tarnowskiego Centrum Informacji”.

Plan Konferencji (DOCX)

Komitet Naukowy: