salon franceTo doskonała okazja by znaleźć wymarzone studia, pracę, lub staż w Paryżu, Marsylii, czy Lyonie. Ambasada Francji , Instytut Francuski w Polsce oraz Agencję Campus zapraszają do udziału w wirtualnym salonie e-campusdofrancji. Udział jest bezpłatny, a salon będzie czynny od 16 do 27 listopada.

Jesteś licealistą, studentem lub absolwentem? Poszukujesz pracy lub stażu? Planujesz swoją karierę lub studia? Ten Salon jest dla Ciebie! Salon Wirtualny  proponuje dostęp do interaktywnych modułów z udziałem 35 szkół francuskich i siedmiu firm.

Mówi Morgane Hoarau z Campus France Pologne.

• Odwiedź Salon Wirtualny i zapoznaj się z informacjami na temat studiów we Francji, podwójnych dyplomów francusko-polskich, stypendiów, zakwaterowania oraz kosztów życia we Francji.
  • Odkryj ofertę uczelni francuskich uczestniczących w Salonie i weź udział w czatach tematycznych na żywo z przedstawicielami szkół.
  • Zapoznaj się z ofertami staży i pracy firm obecnych na Salonie, pozostaw swoje CV i weź udział w czatach na żywo z potencjalnym pracodawcą!
  • Zarejestruj się na stronie i weź udział w losowaniu biletu lotniczego w dwie strony do Francji!

Więcej informacji znajdziesz TUTAJ, a także na Facebooku.