Z okazji 26. urodzin Akademii Tarnowskiej zapytaliśmy trzydzieścioro Studentek i Studentów z 27 kierunków o sprawy związane z Uczelnią, studiowaniem i nie tylko. Koniecznie obejrzyjcie krótkie rolki i poznajcie punkt widzenia Studentów AT 🙂

Kamil Gurgul (grafika), Emilia Jeleń (psychologia), Weronika Korzeniowska (praca socjalna), Piotr Simajchel (chemia)

Daniel Kukułka, Dominik Daniel (automatyka i robotyka), Sylwia Plata (elektronika i telekomunikacja) Sylwia Tumidajska (filologia polska), Aleksandra Wrona (pedagogika przedszkolna i wczesnoszkolna).

Natalia Bogacz (pielęgniarstwo), Jarosław Cyboroń (technologia chemiczna), Krystian Niziołek (administracja), Piotr Nowak (mechatronika), Patryk Partyński (wychowanie fizyczne).

Piotr Cebula (informatyka), Jerzy Leżoń (technologia i zarządzanie produkcją), Aleksandra Marczyk (design), Adrianna Paw (język francuski dla potrzeb zawodowych, wychowanie fizyczne), Maria Wijas (matematyka).

Klaudia Frey, Karol Moździerz (fizjoterapia), Aleksandra Lisowska (filologia angielska), Gabriela Romanek (ochrona środowiska), Adrian Totoś (języki obce w komunikacji (e-)biznesowej).

Izabela Polanco, Mateusz Żaba (ekonomia), Piotr Nowak (elektrotechnika), Anna Szraga (położnictwo), Karolina Turaj (prawo).

Realizacja: Grupa Filmowa Zakręceni

Pomoc w realizacji: Anna Nawój, Mateusz Solak

Urodzinowy film pt. „To Ty jesteś Uczelnią!”