2013.09.27.pielegniarstwoMinisterstwo Zdrowia poinformowało o wyborze ofert wykonawczych na kształcenie pielęgniarek i położnych w ramach studiów pomostowych.

Oferta Państwowej Wyższej Szkoły Zawodowej w Tarnowie została zakwalifikowana do udzielenia zamówienia co oznacza dla studiujących pokrycie pełnych kosztów nauki.

Z wniosków złożonych przez uczelnie wyższe oferujące kształcenie w ramach studiów pomostowych, do finansowania wybrano 42 oferty, w tym ofertę Państwowej Wyższej Szkoły Zawodowej w Tarnowie. Koszt jednego semestru nauki na studiach pomostowych został skalkulowany na 1950 zł.

Pierwsze zajęcia odbędą się 28 lutego br. Harmonogram zajęć dostępny jest na stronie Zakładu Pielęgniarstwa.