Uroczyste wręczenie dyplomów absolwentom kierunku pielęgniarstwo studia pomostowe
W piątek 4 września br. 11 absolwentek kierunku pielęgniarstwo, studia pomostowe (ścieżki D i E) otrzymały dyplomy ukończenia studiów wyższych. W uroczystości wzięły udział Władze Uczelni reprezentowane przez Prorektora ds. ogólnych dr. hab. Wacława Rapaka, Prorektora ds. studenckich dr. Józefa Węglarza i Kanclerza mgr. Romana Żoka. Obecni byli pracownicy dydaktyczni Zakładu Pielęgniarstwa z Kierownik Zakładu dr Agnieszką Gniadek na czele, a także zaproszeni goście – Panie Ewa Macieszko i Marta Moszczyńska reprezentujące Departament Pielęgniarek i Położnych Ministerstwa Zdrowia.

Absolwentkom gratulowali również studenci młodszych roczników reprezentowani przez Panią Małgorzatę Rudzińską oraz starsze koleżanki – absolwentki, w imieniu których głos zabrała Pani Danuta Stępek.

Zobacz filmy z uroczystości

Przemawia Kierownik Zakładu Pielęgniarstwa dr Agnieszka Gniadek

Przemawia Przedstawicielka Ministerstwa Zdrowia Ewa Macieszko

Strona Ministerstwa Zdrowia – informacje dotyczące studiów pomostowych

Projekt pn „Kształcenie zawodowe pielęgniarek i położnych w ramach studiów pomostowych” współfinansowany jest przez Unię Europejską w ramach Europejskiego Funduszzu Społecznego.