Ekspozycja „Przeskok” prezentuje tegoroczne prace dyplomowe studentów Wydziału Sztuki Akademii Tarnowskiej zrealizowane na kierunkach grafika i wzornictwo/dizajn. Na wystawie, dostępnej dla zwiedzających w Tarnowskim Centrum Kultury od 23 kwietnia, zobaczymy projekty z zakresu grafiki wydawniczej, reklamowej i multimedialnej, komunikacji wizualnej: książki, projekty fontów, plakaty, animacje oraz prace z zakresu projektowania produktu i projektowania mody.

• Tarnowskie Centrum Kultury (Rynek 5).
  • Wernisaż: 23 kwietnia 2024 o godz. 18.00.
  • Wystawa czynna od 24 kwietnia do 11 maja (od poniedziałku do piątku w godz. 10.00-18.00, w soboty w godz. 10.00 -17.00).
  • Wstęp wolny.

Udział biorą: Sara Partyńska, Agnieszka Knapik, Marcin Kamykowski, Michał Wałaszek, Aleksandra Zbylut, Izabella Trzęsińska, Oliwia Telep, Maria Wiercioch, Arkadiusz Kusior, Weronika Witkowska, Weronika Zarzycka, Faustyna Augustyn, Izabela Marcinek, Michalina Duda, Angelika Złotowska, Jolanta Wantuch, Magdalena Molczyk, Anna Strycharska, Klaudia Partyńska, Natalia Sikorska, Oskar Bandyk, Dominika Bieda, Paulina Polak, Kornelia Trzaskuś, Katarzyna Różycka, Aleksandra Gołdasz, Dominika Jajkowska, Wiktor Drwal, Róża Hałun, Anita Poręba, Żaneta Bogusz, Katarzyna Dziedzic, Karolina Cetera, Aleksandra Kuchcińska, Katarzyna Moskal, Marcelina Dyl, Weronika Owca.