Wydawnictwa Akademii Nauk Stosowanych w Tarnowie serdecznie zapraszają na spotkanie promujące książkę prof. dra hab. Andrzeja Borowskiego pt. „O literaturze dawnej polskiej i europejskiej opowieść. Tradycje – kierunki – style”, która została wydana przez naszą Uczelnię. Spotkanie odbędzie się w piątek, 22 kwietnia 2022 r., godz. 11.30, sala C 017. Zapraszamy serdecznie!

Prezentowana na spotkaniu książka stanowi niezwykle interesującą opowieść o historii literatury dawnej, o jej najdonioślejszych tekstach kultury, kreujących postrzeganie oraz opisywanie świata, kształtujących człowieczeństwo. Profesor Borowski swoją opowieść prowadzi z pasją znawcy, miłośnika kultury, humanisty.

Podczas spotkania będzie można wysłuchać wykładu Profesora Borowskiego pt. „Społeczność i wspólnota w dawnej kulturze polskiej i europejskiej”. Spotkanie będzie także możliwością do wzięcia udziału w dialogu, który podejmuje Autor w swojej książce.

Ze względów organizacyjnych, w celu zapewnienia środków ostrożności związanych z sytuacją epidemiczną, zainteresowani proszeni są o przesłanie informacji o swoim udziale na adres: wydawnictwa@anstar.edu.pl do środy, 20 kwietnia 2022 r.

Więcej o książce TUTAJ.

Wróć do góry