Jeszcze tylko od 23 do 25 września czekamy na zgłoszenia kandydatów na studia chcących podjąć naukę w Akademii Tarnowskiej w roku akademickim 2024/2025. Zasady naboru są takie same, jak w przypadku rekrutacji podstawowej i dodatkowej. Jedyną zmianą jest mniej liczna lista oferowanych kierunków (wykaz dostępny poniżej).

Chęć aplikowania na kierunek należy zgłosić poprzez nasz system Elektronicznej Rejestracji Kandydatów. O przyjęciu na studia decydują wyniki uzyskane na maturze (w przypadku studiów I stopnia).  Tegoroczny regulamin rekrutacyjny przewiduje dodatkowo rozmowy wstępne dla kandydatów na kierunek pedagogika przedszkolna i wczesnoszkolna, a także przegląd portfolio na kierunku grafika projektowa.

Informacji udzielamy w pokoju A106 (w godz. 8.00-16.00). Chętni mogą zarejestrować się w systemie rekrutacyjnym z pomocą pracowników AT oraz złożyć dokumenty do sprawdzenia (dotyczy kandydatów, których dokumenty w języku innym niż język polski muszą zostać zweryfikowane przed zakończeniem rekrutacji).

Wszelkie informacje na temat oferty dydaktycznej Akademii Tarnowskiej oraz szczegóły procesu rekrutacji znaleźć można na stronie rekrutacja.atar.edu.pl. Pracownicy Uczelni odpowiadają także na pytania kandydatów pod numerami telefonu 14 63 16 666 (rekrutacja – informacja), 14 63 16 667 (pomoc techniczna systemu ERK), poprzez pocztę elektroniczną: rekrutacja@atar.edu.pl (rekrutacja), erk@atar.edu.pl (pomoc techniczna systemu ERK) oraz poprzez komunikatory w mediach społecznościowych.

Rejestracja w systemie ERKOgłoszenie wynikówZapisy na studia
uzupełniająca
23- 25 września27 września30 września

Oferta Akademii Tarnowskiej (rekrutacja uzupełniająca)