plakat odjazdowy bibliotekarzZ okazji Tygodnia Bibliotek tarnowscy bibliotekarze zapraszają wszystkich, którzy lubią rower, książki i świeże powietrze do udziału w rajdzie rowerowym i ognisku organizowanym w ramach akcji Odjazdowy Bibliotekarz.

Uwaga termin po zmianie: 24 maja 2014 r. (sobota) godz. 13:30-18:00

Miejsce zbiórki: Plac przed Biblioteką Państwowej Wyższej Szkoły Zawodowej
w Tarnowie (ul. Mickiewicza 8).

Rajd przejedzie ścieżkami rowerowymi z centrum Tarnowa do Zbylitowskiej Góry, gdzie na terenie Specjalnego Ośrodka Szkolno-Wychowawczego uczestnicy przejazdu wezmą udział w ognisku i pieczeniu kiełbasek. Organizatorzy przewidzieli konkursy z atrakcyjnymi nagrodami. Udział w rajdzie jest bezpłatny

Akcja połączona będzie ze zbiórką artykułów szkolnych oraz książek dla najmłodszych z przeznaczeniem dla Specjalnego Ośrodka Szkolno-Wychowawczego w Zbylitowskiej Górze. Do akcji można się włączyć w dniach 10-23.05.2014 r. przynosząc materiały do biblioteki (pokój 124 budynek B) oraz w dniu rajdu pół godziny przez startem (13.00-13.30).
POMÓŻ JEŚLI MOŻESZ!

ulotka informacyjna (PDF)

Uczestników prosimy o wcześniejszą rejestrację online: www.biblioteka.pwsztar.edu.pl

Serdecznie zapraszamy!