Organizatorzy Jubileuszu 15-lecia Państwowej Wyższej Szkoły Zawodowej w Tarnowie serdecznie zapraszają do wzięcia udziału w konkursie fotograficznym pn. „Oblicza tarnowskiej PWSZ”. Konkurs skierowany jest do Studentów, Absolwentów oraz Pracowników naszej Uczelni. Termin zgłoszenia prac/filmów upływa dnia 22 kwietnia 2013 r.

Zgodnie z Regulaminem tematyka zdjęć powinna być związana z tytułem Konkursu tzn. przedstawiać Uczelnię, osoby (studenci, absolwenci, pracownicy) i wydarzenia z nią związane czyli tzw. życie społeczności akademickiej.

Konkurs organizuje się w dwóch kategoriach tematycznych:

a) ludzie i wydarzenia,
b) formy architektoniczne i przestrzeń.

Każdy z uczestników ma prawo zgłosić do Konkursu maksymalnie po 2 fotografie w danej kategorii tematycznej. Wymagania dla prac konkursowych, to: wyłącznie postać cyfrowa zdjęć oraz minimalna rozdzielczość 2560 x 1712 pikseli.

Wszystkie osoby zainteresowane udziałem w Konkursie proszone są o zapoznanie się z treścią Regulaminu Konkursu. Informacje dodatkowe uzyskać można wysyłając zapytanie na adres poczty elektronicznej : bipw@pwsztar.edu.pl.

Regulamin Konkursu (PDF) >>>

Karta zgłoszeniowa i oświadczenie (PDF) >>>