Magentowe Spotkania – program mentoringowy TAURON Dystrybucja S.A.

Serdecznie zapraszamy studentki Elektrotechniki do udziału w programie mentoringowym „Magentowe Spotkania” w TAURON Dystrybucja S.A. Rekrutacja trwa do 17. listopada 2024r.

„Magentowe Spotkania” to program, który ma na celu wspieranie studentek elektrotechniki i energetyki w wyborze i rozwoju ich ścieżek kariery – poprzez relacje z mentor(k)ami będącymi doświadczonymi pracowni(k/c)ami TAURON Dystrybucja S.A. Jego misją jest wspieranie młodych kobiet w ich edukacji i rozwoju zawodowym w sektorze energetycznym, a dzięki temu zwiększenie ich reprezentatywności poprzez dostarczanie narzędzi, wiedzy i wsparcia, które pozwolą im osiągnąć sukces zawodowy.

Udział w programie to przede wszystkim możliwość rozwoju we współpracy i przy wsparciu doświadczonej osoby z branży – w oparciu o relację mentoringową. A więc współpraca 1:1 i świadome planowanie własnej kariery.

Program trwa od grudnia 2024 do października 2025.

Udział w nim to dodatkowo możliwość:

Poznania ekspertów w branży energetycznej – networking.

Współpracy z Mentor(k)ami i z innymi uczestniczkami Programu.

Wymieniania poglądów, doświadczeń, konsultacji swoich planów i wyzwań.

Spędzenia Dnia z Mentor(ką/)em i weryfikacji swojego wyobrażenia o codziennej pracy zawodowej.

Wzmocnienia swojego indywidualnego potencjału. Uczestniczki wezmą udział w badaniu Clifton Strengths co pozwoli odkryć im swoje talenty wg Gallupa oraz w trakcie warsztatu, nauczyć się jak je rozwijać i wykorzystywać na co dzień.

Wzięcia udziału w dodatkowych proponowanych inicjatywach rozwojowych i szkoleniach.

Zobacz szczegóły programu

Zapraszamy!