Studium JSJO konkurs j. angielskiegoęzyków Obcych zaprasza studentów PWSZ w Tarnowie do wzięcia udziału w Konkursie Języka Angielskiego. Celem konkursu jest określenie poziomu językowego wg poziomów Rady Europy (CEF) a także zdobywanie i propagowanie wiedzy na temat Uczelni w związku z niedawnymi obchodami 15-lecia jej istnienia.

W konkursie mogą wziąć udział studenci wszystkich specjalności z wyłączeniem filologii angielskiej.

Zwycięzca konkursu otrzyma tablet ufundowany przez Rektora PWSZ w Tarnowie. Finaliści otrzymują dyplomy okolicznościowe oraz nagrody książkowe ufundowane przez Wydawnictwo Pearson Longman oraz Urząd Miasta Tarnowa.

Informacje szczegółowe na temat zasad Konkursu i terminu zapisów odnaleźć można na stronie internetowej Studium Języków Obcych.