KTPiZBFirma Automatic Systems Engineering Sp. z o.o., Departament Korporacyjny Koordynacji Produkcji i Bezpieczeństwa Grupy Azoty S.A., Stowarzyszenie Inżynierów i Techników Przemysłu Chemicznego Oddział w Tarnowie oraz Stowarzyszenie Elektryków Polskich Oddział w Tarnowie mają przyjemność zaprosić studentów i pracowników Instytutu Politechnicznego na

XV Konferencję Techniki Przeciwwybuchowej
i Zarządzania Bezpieczeństwem
,

 która odbędzie się w Tarnowie w Hotelu Cristal Park w dniu 10 grudnia 1014r.

Podczas tegorocznego spotkania przedstawimy m.in. zagadnienia związane z kompleksowym podejściem do zarządzania bezpieczeństwem, pokażemy kilka sposobów zapewnienia bezpieczeństwa przeciwwybuchowego na przykładzie różnych instalacji, omówimy wybrane scenariusze w zarządzaniu bezpieczeństwem parku zbiorników oraz przedstawimy rolę bezpieczeństwo funkcjonalnego w redukcji ryzyka.

W tym roku będziemy gościć pana Łukasza Surowego z Głównego Instytutu Górnictwa KD Barbara z referatami nt. nowej dyrektywy ATEX (2014/34/UE) oraz urządzeń nieelektrycznych w strefach zagrożenia wybuchem.

Jak co roku zaprezentujemy również najnowsze rozwiązania w ofercie ASE zapewniające ochronę ludzi i urządzeń pracujących w strefach zagrożonych wybuchem.

Zobacz na plan konferencji

Uczestnictwo w konferencji jest bezpłatne.

Na zgłoszenia czekamy do dnia 1 grudnia 2014.
Ilość miejsc ograniczona, decyduje kolejność zgłoszeń
.

Serdecznie zapraszamy.

Wróć do góry