W dniu 04.02.2014 , przy udziale wszystkich pedagogów odbył się przegląd prac studenckich powstałych w trakcie I semestru roku akademickiego 2013/14. Analiza dorobku semestralnego studentów kierunku Grafika wykazała w zdecydowanej większości ogromny wkład pracy studentów, a wykonane projekty, obrazy, rysunki, filmy i rzeźby potwierdzają słuszność wyboru ich drogi edukacyjnej. Porównanie doświadczenia dokonań studenckich Instytutu z osiągnięciami studentów z innych uczelni artystycznych (większość pedagogów IS to znakomici wykładowcy z ASP), pozwala z optymizmem patrzeć w przyszłość. Dziękujemy studentom i pedagogom za rzetelne zaangażowanie podczas tych kilku miesięcy.
Aktualności
- Poradnik IT dla studentów I roku
- Ostatnie dni rekrutacji na studia
- 3. Dzień Kultur i Języków Obcych (fotorelacja)
- 7. Międzynarodowe Konfrontacje Plakatu Studenckiego (galeria)
- Ruszyła rekrutacja do programu tutoringu akademickiego
- Konferencja „Higiena rany – złoty standard w leczeniu ran”
- Bal Wykładowców, Absolwentów i Przyjaciół Katedry Fizjoterapii (galeria)
- Szansa na studenckie wyjazdy i praktyki w Brukseli
- Studenci AT z dostępem do naukowych baz medycznych
- Nabór na Polsko-Niemieckie Seminarium Prawa Podatkowego
- Konferencja „Zdrowie kobiety i macierzyństwo” (fotorelacja)
- III Dzień Kultur i Języków Obcych