Początkiem grudnia bieżącego roku odbędą się zapisy na obowiązkowe zajęcia lektoratowe rozpoczynające się od semestru letniego 2023/2024 (o szczegółach będziemy informować w terminie późniejszym).

W związku z powyższym w dniach 15-17 listopada udostępnimy na platformie Ms Teams test diagnostyczny z języka angielskiego. Test jest obowiązkowy dla wszystkich osób planujących uczestnictwo w lektoracie z języka angielskiego w przyszłym semestrze. Poniżej znajduje się lista kierunków uprawnionych do wykonania testu:

Studia stacjonarne pierwszego stopnia:

Pielęgniarstwo

Studia stacjonarne i niestacjonarne jednolite magisterskie:

Fizjoterapia

Pedagogika przedszkolna i wczesnoszkolna

Psychologia

Wyniki testu pomogą Państwu dokonać właściwego wyboru poziomu języka angielskiego lub zastanowić się nad wybraniem innego języka, który zaczyna się od poziomu A1. Język angielski zaczyna się od poziomu B1+. Studentów posługujących się sprawnie językiem angielskim, zachęcamy (o ile pozwala na to plan studiów) do wyboru lektoratu z języka francuskiego, niemieckiego, rosyjskiego lub włoskiego, ponieważ znajomość dwóch języków obcych stanowi dodatkową wartość na rynku pracy.

LINK DO TESTU. Link  będzie aktywny od godziny 8:00 15 listopada do 15:30 17 listopada.

Warunkiem koniecznym do wykonania testu jest posiadanie konta na platformie Ms Teams założonego  w oparciu o adres mailowy z domeny @student.pwsztar.edu.pl, @student.anstar.edu.pl lub @student.atar.edu.pl. Komplet instrukcji dotyczących poczty i platformy Office 365 jest dostępny na stronie https://it.pwsztar.edu.pl/ w menu Strefa studenta.