2014.04.04.plakat_deutsch_ist_cool_loresZakład Filologii Germańskiej PWSZ w Tarnowie zaprasza młodzież szkolną na warsztaty „Deutsch ist cool, mające na celu popularyzowanie nauki języka niemieckiego. Na zajęciach tych uczniowie będą mieć okazję do poszerzenia, utrwalenia i sprawdzenia swojej znajomości języka niemieckiego oraz wiedzy o kulturze niemieckiej.

4 kwietnia br. o godz. 16.45 w sali 028 (budynek B) odbędzie się warsztat pt. „Wien und Schloss Schönbrunn sind cool!“. Na zajęciach uczniowie będą mieć okazję poznać stolicę Austrii i jeden z najważniejszych zabytków – kompleks zamkowy Schönbrunn, znajdujący się na liście światowego dziedzictwa UNESCO.

Warsztaty „Deutsch ist cool!” są nieodpłatne, otwarte dla wszystkich uczących się języka niemieckiego, odbywają się raz w miesiącu w PWSZ w Tarnowie, trwają 90-120 minut, pozwalają się przekonać, że niemiecki nie jest trudny i warto się go uczyć.

Zapraszamy uczniów indywidualnie oraz grupy zorganizowane z nauczycielami. Nauczyciele proszeni są o przekazanie informacji o ilości uczniów, którzy zamierzają wziąć udział w warsztatach na adres: Deutsch.ist.cool.PWSZ@gmail.com.

Serdecznie zapraszamy.