8 października br. Nieformalna Grupa Tarnowska, której członkiem jest ANS w Tarnowie, zaprasza na bankiet charytatywny dla Kacpra i Mateusza – dwójki chłopców ze Szkoły Podstawowej nr 9 w Tarnowie, cierpiących na rzadkie odmiany nowotworów. NGT przygotowuje wydarzenie kulturalne na wysokim poziomie, na które zaprasza mieszkańców Tarnowa, okolic i nie tylko – wszystkich, którzy zechcą wesprzeć inicjatywę: każdego kto chce pomóc bohaterom bankietu. Bankiet odbędzie się w Sali Koncertowej Zespołu Szkół Muzycznych w Tarnowie (tzw. Mała Filharmonia, ul. Lippóczy`ego 4). Wydarzenie jest biletowane.

Podczas bankietu odbędą się koncerty polskich i ukraińskich artystów (Iwona Socha, Łukasz Gaj, Con Affetto, Leonid, Larysa i Alina Krasavin, Ilaila), smaczny poczęstunek, pokaz magiczny (Kamil Małochleb) i aukcje wartościowych przedmiotów (obrazy, grafika, fotografia, rękodzieło, galanteria użytkowa/ozdobna do domu, pozycje książkowe z autografami) oraz różnych ciekawych usług rozrywkowychi użytecznych (paintball, spływ kajakowy, sesje fotograficzne, zabiegi związane z urodą – strzyżenie przez fryzjera i barbera, zabiegi kosmetyczne, treningi indywidualne z mistrzami sztuk walk, latte art., trening na strzelnicy z instruktorem i oczywiście „pełnym magazynkiem” , zwiedzanie stadniny koni arabskich Klikowa-Arabian i inne). Ella Zolotarenko – malarka z Ukrainy wystawi swoje prace, które będzie można też nabyć, a chętnych nauczy sztuki malowania w stylu bliskim polskiej wsi Zalipie. W ramach wydarzenia będzie także możliwość spotkania z nominowaną do literackiej nagrody NIKE Mirą Marcinów, z którą będzie można porozmawiać i otrzymać autograf do książek Jej autorstwa.

– Pomagając, chcemy stworzyć okazję do spotkania i rozmów w miłym klimacie wykreowanym dzięki doskonałej oprawie muzycznej, eleganckiemu poczęstunkowi i wspaniałym ludziom – artystom, gościom, prowadzącym– zapraszają organizatorzy

Bankiet poprowadzą – Maria Bilik, znana osobowość Tarnowa – aktorka i dziennikarka oraz Kamil Morydz (znany fanom żużlu – spiker Unii Tarnów Żużel SSA).

Wszystkie środki zebrane podczas bankietu i licytacji przeznaczone będą na leczenie chłopców.

Cegiełki można nabywać TUTAJ – wystarczy jednio kliknięcie!

Zapraszamy również do sponsorowania wydarzenia (szczegóły na grafikach).

Wróć do góry